pimapen fiyatları

Ahşap pimapen

Pimapen, farklı renk seçeneklerinin olduğu bir üründür. Ahşap görünümlü pimapen  pencereler çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun iki sebebi vardır. İlk olarak insanlar evinin dekoruna göre bu ürünü tercih etmektedirler. Bu kişinin kendi isteğine bağlıdır. Ancak beyaz renk isteyip mecburen renkli pimapen yaptırmak zorunda kalan kişiler vardır. Bunun sebebi binanın dış görünümünün bozulmasını istemeyen bina yönetimidir.
Firmamız buna karşın çok değişken bir pimapen modelini sizlere önermektedir. Dışı kahverengi kaplamalı ve iç kısmı beyaz olan ürünler mevcuttur. Bu sayede bina yönetimi sizleri renkli diye zorlasa da evin içinde beyaz görünüm olacaktır.  Veya tam tersi bina kurallarına göre beyaz yaptıralacak ama siz renkli istiyorsunuz. O zaman dışı beyaz içi renkli pimapen olabilir. Tabi bu şekilde olunca fiyatları biraz yüksek oluyor.
Ahşap desenli pimapen fiyatı beyaza göre biraz daha yüksektir. Bunun sebebi normal pencere dışında üstüne birde kaplama yapılmasıdır. Hem yeni bir işçilik hemde kaplama malzemesinin kullanımı olduğu için masraf daha da yükseldiği için böyle olmaktadır. Ahşap pimapen fiyatları için firmamıza pencere ölçüsü vererek teklif alabilirsiniz.

pimapen renk kartelası

pimapen renk kartelası

Pimapen renk seçeneklerinin bir kısmını üst kısımda yer alan resimde görüyorsunuz.

Renkli pimapen fiyatları az önce ki satırlarda belirttiğimiz gibi beyaz’a oranla yüksektir. Ancak evini istediği şekilde dekore ettirmek isteyen kişiler bu ürünün yıllarca gözünün önünde olacağını bildiği için ufak tefek farkları pek önemsememektedir. Sonuçta eve bir çok masraf yapılacaktır. Dekore işlemine başlamadan önce bu göz önüne alınmıştır. En ucuz değil, isteğe göre en kalitelisi olacaktır. Bir çok mimar bu konuda bizler ile çalışmaktadır.

9 February 2012
Okunma
bosluk
 Son Yazılar FriendFeed

Recent Comments