pimapen fiyatları

Egepen

Egepen

Kaliteli ve estetik olması sebebi ile Egepen, sektörde iyi bir yer edindi. Egepen bu denli yükselişi ile birlikte fiyatlarını uygun olarak vermesi nedeni ile gözde markalardandır. Firmamız sizlere bu ürünün hizmetini vermektedir.

egepen
Egepen modelleri bir çok seçeneğe sahip olması ile kişilerin tercihi oldu. Estetik görünümlü modelleri ile piyasada hızla yükselen ve bir çok kesime ulaşan egepen daha sonra büyümüş olacağını hissetti ki egepen fiyatları tavan yaptı. Ücret olarak yükseldi ama kalite olarak seviyeyi düşürdü. Bunu anlamak için aynı ölçülerde markası pimapen olan bir pencere ile markası egepen olan ürünü alın ve tartıya koyun. Ağırlık yani pencerede kullanılan plastik ürün kalitesi itibari ile pimapen’de olması gereken seviyede iken Egepen olmasından daha hafif kalacaktır.

Şimdi sizlere Egepen modelleri ve bu modellerin egepen fiyatlarına bakalım. Firmaların metresi 3 tl – 5 tl demesine aldanmayın. Verin pencere ölçüsünü tam fiyat alın. Kdv ve montaj dahil. Fiyat alırken et kalınlığını önemlidir. Artık 7000 serisinden aşağısı randıman vermez.

Egepen everest max serisi en çok tercih edilen ve uygun fiyatları ile insanların bütçesini aşmayan üründür. 60mm yani 6cm genişliğinde olan pencere hoş ve estetik tasarımı ile dikkat çekiyor. Everest max ( 6000 seri ) metresi kdv ve montaj 11 tl ‘dir.

Egepen zendow 7000 seri ve yüksek katlar için ideal bir üründür. Yassı çıta ve köşeleri ile genel olarak çok hoş bir görüntüsü vardır. Ayrıca gir jontaları ile görünüşü daha iyi olmuş. Egepen zendow  7000 seri fiyatı  metresi kdv ve montaj dahil 12 tl’dir.

16 February 2012
Okunma
bosluk

Pencere Fiyatları

Piyasada ismi duyulmuş markaların pencere  fiyatları hakkında sizlere bilgi vereceğiz.Bu markalardan kimisi kaliteli kimisi reklamlar ile ismini duyurmuştur.Şimdi bu ürünleri tanıyalım.

  • Pimapen fiyatları
  • Egepen fiyatları
  • Adopen fiyatları
  • Winsa fiyatları
  • Erpen fiyatları
  • Fıratpen fiyatları

Serisi yani et kalınlığı önemlidir.Artık en çok tercih edilen 7000 seridir. Isı yalıtmı daha güçlüdür. Firmalardan fiyat alırken et kalınlığı 6000 ( 60mm – 6 cm ) veya 7000 ( 70mm – 7cm ) sorunuz.
İlk olarak pimapen markasının hakkında biraz konuşalım.Bu ürün gerçekten kalitesini dünyaya ispatlamış en çok tercih edilen markadır.Bir çok pvc pencere markası ile çalışan firmamız en sonunda en iyisi olduğuna karar verdiği pimapen ile çalışmaya başlamıştır.Şuan pimapen fiyatları mtül 7000 seri olarak 10,5 tl’dir.Bu fiyatlandırma sadece firmamızca verilmektedir.Başka firmaların ne kadar fiyata verdiğini arayıp sorunuz.

Piyasada bize göre 2. olabilecek ürün egepen’dir.Estetik yapısı ile göze çarpan bu ürünü pimapen markasından sonra çok tercih ediyorlar.Zamanında bizlerde egepen ile çalıştık.Ancak fabrikanın bizlere yaptığı yanlış sebebi ile bizlerde vazgeçtik.Artık pimapen ile çalışıyoruz.Egepen fiyatları mtül 6000 seri olarak

29 January 2012
Okunma
bosluk

Pimapen fiyatları ve diğerleri

pimapen kaliteÖnemli bir uyarı : Pvc pencere işi ciddi bir iştir.Bir defa yaptıracaksınız ve yıllarca kullanacaksınız.Başka marka 2000 tl fiyat verir.Pimapen 2.200 tl fiyat verir.Ancak sadece fiyata bakayın.Kalite önemlidir.Sonra verdiğiniz tüm paralar boşa gitmesin.Biz size uygun fiyatlarımız ile 1. sınıf işçilik ve 1. sınıf orjinal pimapen 7000 horizon serisi ile hizmet vermekteyiz.Ayrıca taksit imkanlarımız mevcuttur.

Piyasada markalar arasında belli fiyat farkları var.Bu fiyat farkları markaların kalitesine göre değişmektedir.Kalitesi itibari ile markamız pimapen fiyatları diğer markalardan biraz daha yüksektir.Ancak bu yüksekliği diğer markaların kalitesine göre onların verdikleri fiyata göre değerlendirirsek pimapen fiyatları 2 katı olması gerekmektedir.Şimdi sizlere piyasada ki ucuz ürünleri ve dandik markaları olmasından çok daha yüksek fiyata satmak için uydurulan yalanlar hakkında açıklama yapalım.

YALAN : ” Tüm pvc pencereler aynı kalitede sonuçta hepsi plastik ” : YALAN 

İşte ucuz dandik ürünleri pimapen ile aynı fiyata satmak için uydurulan bir yalandır.Pimapen metresi kdv ve montaj dahil 12.5 tl ise senin ürünün en fazla kdv ve montaj dahil 10 tl olması gerekir.Bu bile fazla aslında çünkü pimapen %100 kaliteli üretim yaparken senin markan %50 düzeyde yani senin fiyatında yarı yarıya olması lazım.Ancak ülkemizde tüm pvc pencereler aynı plastik aynı kalite sözüne inanan bir çok kimse artık dandik markalara yönelip sonradan pişman olmaktadır.

Egepen fiyatları ve fıratpen fiyatları , Winsa fiyatları , Erpen fiyatları ve adopen fiyatları ile bizi karşılaştırın. % 100 DAHA KALİTELİ MARKAMIZ İLE ONLARIN FİYATLARINI KARŞILAŞTIRIN.

24 January 2012
Okunma
bosluk

Yetkili Pimapen bayi

pimapen

pimapen

Marmara Pimapen İstanbul yetkili pimapen bayi’dir.

İstanbul genelinde bulunan bir çok firma pimapen markası yapmaktadır.Ancak bunların bir çoğu yetkili bayi değildir.Kimisi kaçak olarak orjinal ürün yaparken kimisi ise alakası olmayan kaçak mal satmaktadır.Bu nedenle müşterilerimizi bu konuda uyarmak istiyoruz.Bir çok pvc pencere markası vardır.Ve insanların bilgisizliğini kullanarak insanlara ucuz kalitesiz ürünleri pimapen olarak satmaktadırlar.
Pvc pencere markaları ;
Egepen , fıratpen , winsa , adopen ,erpen ve ismi duyulmamış olan bir çok marka bulunmaktadır.Bunlar arasında en çok takdir toplamış ve kalitesini ispatlayarak pvc pencere denildiği zaman ilk akla gelen bizim markamızdır.Bu nedenle sizlere sürekli olarak orjinal ve % 100 garantili ve ısı yalıtım düzeyi en üst düzeyde olan markamızı öneriyoruz.
Pvc pencere fiyatları arasında yine markamız diğer markalar ile karşılaştığı zaman kalitesine göre uygun fiyatlıdır.Özellikle Marmara Pimapen olarak bizler yüksek miktarda ürünü iskonto ile alarak kendi bünyemizde müşterilerimize çok daha ucuza vermekteyiz.Yani egepen fiyatları ve fıratpen fiyatları ile ufak fiyat farkı ile vermekteyiz.Bu nedenle tercihiniz kesinlikle pimapen olmalıdır.Uygun pimapen fiyatları için bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

12 January 2012
Okunma
bosluk

Egepen fiyatları

Piyasada bir çok marka olduğunu ve bunlardan adı duyulan markalardan bir tanesinin egepen olduğunu dile getirmiştir.Egepen kalite ve estetik olarak diğer markalara göre biraz daha iyi diyebiliriz.Ancak bildiğiniz üzere piyasada kalitesi ile ön plana çıkan en büyük marka Pimapen’dir.Bunu kimse inkar edemez.Bizler Marmara Pimapen olarak Egepen fiyatları ile aynı fiyata Pimapen pencere yapıyoruz.

Bir Egepen bir erpen bir fıratpen firmasını arayın.Ve 7000 seri ısıcamlı pervazlı mermerli fiyat isteyin.Sonra bizlerden fiyat alın.Denemesi bedava 🙂

Pimapen plastik üretim yerinden yüklü miktarda peşin olarak aldığımız için piyasada en uygun pimapen fiyatları ile hizmet veren firmayız.Fıratpen fiyatları ve egepen fiyatları ile aynı fiyata pimapen yaptırmak istemezmisiniz.Telefon ,fax ve e-mail ile ölçü belirtip fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

27 December 2011
Okunma
bosluk
 Son Yazılar FriendFeed

Recent Comments