pimapen fiyatları

Pimapen fiyatları

Pimapen fiyat teklifi formundan pencerenizin eni ve yüksekliğini belirterek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Net ölçü belirtmenize gerek yoktur. 1-2 cm oynamalar fiyatı etkilemez. Ustalarımız anlaşma sağlanırsa gelip net ölçü almaktadırlar.

 

İnternet sitelerinden ulaştığınız firmalara ölçü veriyorsunuz ve sizlere fiyat teklifi ile geri dönüyorlar. Farklı markalar için verilen tekliflerdeki fiyat farkını anlayış ile karşılarsınız. Ancak aynı marka için bir firmanın diğer firmadan çok fazla miktarda yüksek fiyat söylemesi sizi şaşkına çevirebilir.

Yıllarca evimizde ısı yalıtımı sağlayacak olan bu ürünü bir defa yaptıracağımız için her yönden düşünmemiz gerekiyor. Bir daire için 100 tl 200 tl fark için bilinmedik ve tavsiye edilmeyen markalar yerine her zaman övgü alan bir marka olan Pimapen’i yaptırmak daha mantıklıdır.  Pimapen ve bu ürünün 70mm et kalınlığı olan 7000 serisi şuan gerçekten bu işi ciddiye alanların seçimi olmaktadır. Bizler yıllardır bu işin içinde olan ustalar olarak bir çok marka ile çalıştık. En sonunda kalitesine güvendiğimiz Pimapen markası ile çalışmaya başladık. Sizlere tavsiyemiz bu ürünümüzdür. Biz iş yapmak amacı ile ucuz markaları yaparak para kazanmak amacı ile değil iş yaptıktan sonra hakettiğimiz parayı almak amacı ile kaliteli bir ürün ile çalışmaktayız. Bu nedenle hiç bir şikayet almayan ve kalitesine güvendiğimiz marka olan Pimapen ile çalışmaktayız.

Türkiyede evlerin pencereleri genel olarak standarttır.Bu standart ölçüler 1.50 m yükseklik ve 1.50 m genişlik tek kanatlı pencereler ve 1.50 yükselik 2.00 m genişlik olak 2 kanatlı veya ortadan tek kanatlı pencerelerdir.Sizlere bu iki standart ölçünün hesaplamasını yapacağız.Ve sizlerde dilerseniz bizlere telefon , fax ve mail ile ölçü gönderin biz hesaplayalım.
1.50 cm en ve 1.50 boy ve 2.00 cm en 1.50 boy pencereleri Pvc pencere fiyatları başlıklı yazımızda hesaplanacaktır.

1 February 2012
Okunma
bosluk

Fiyatları

Serbest piyasada bulunan ürünler genelde firmaların gelir ve gider durumlarına göre belirleniyor. Özellikle pimapen ve panjur gibi standart fiyatı olmayan ürünler ve satışı dışında montaj gibi bir durumu olduğu için her firma farklı pimapen fiyatları ile hizmet vermektedir. Tabi markaların kalitesi ve imal ediliş bedelleri de bu duruma eklendiği zaman farklı markalar için yapılan hesaplamalar sonucu aynı ölçüler için bir daire bazında 300 tl’ye varan fiyat farkları ortaya çıkıyor.

Tüm pvc pencereler aynı kaliteye sahip olmadığını daha önce ki yazılarımızda sizlere aktarmış ve en kaliteli marka olan pimapen ile diğer pencerelerin kesinlikle aynı olmadığına vurgu yapmıştık. Bir web sitesinde bayi olmayan ve dandik bir ürün ile hizmet veren kişinin ”Laboratuvarda test ettirdim, iki marka arasında hiç bir fark yok” gibi bir yalan ile en ucuz en dandik plastik markalarını piyasada satmaya çalışan kişilere inananlar yüzünden piyasa bir boşluğa itilmiştir. Ve sonuç olarak müşteri kitlesi ucuz hizmet veren firmalara yönelerek pişman olmuştur. Hiç bir pvc pencere markası aynı değildir. Hepsi farklı et kalınlıkları ve plastik kalitesi açısından farklıdır. Çünkü kimisi eski plastikleri alıp yeniden makinada işleyerek satar. Ancak Pimapen sıfır ve en son kalite ile üretilmiş, insanların maximun seviyede faydalanabilecekleri ürünler üretmiştir. Yıllardır hiç bir şikayet almamış marka ile bir çok şikayet almış diğer ürünleri kıyaslamak mümkün değildir. Bunu sektörde tüm markaları incelemiş uzman kişiler ve sektörün lider firmalarından Marmara Pimapen olarak sizlere söylüyoruz. Kim olduğu belli olmayan sadece kişileri yanıltmak için yalan uyduran kişilere inanmayın. Biz sizlere mükemmel ısı yalıtımı sağlayan ürün ve işçiliğimiz ile söz veriyoruz. Olması gereken en uygun pimapen fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi bu iş bir defa yapılır ve yıllarca kullanılır. Ufak fark fiyatların sonucunda en ucuza yönelmek sanırım pek mantıklı değildir.

Diğer sektör olan panjur hakkında ise bölgeye göre büyük değişiklikler mevcut olabiliyor. Mesela İstanbul anadolu yakası sınırların içinde bir firmadan panjur fiyatları hakkında bilgi isteyin. Ve daha sonra avrupa yakası sınırları içerisinde bir firmadan fiyat isteyin. Bu iki firmaya 4 adet pencere ölçüsü vererek kendilerinden fiyat teklifi isteyin. Genel olarak avrupa yakasında ki panjurcular biraz daha yüksek fiyat çekmektedirler. Tabi bu tüm panjurcular için değil. Bizim araştırmalarımıza ve bu bölgedeki işi yapan firmaların panjur fiyat listesine göz attıktan sonra böyle bir kanıya vardık. Bizde bir anlam veremedik.

Biz firma olarak ilk önceleri panjur şirketi olarak kurulduk. Çünkü bizim kurulduğumuz dönemde pvc pencereler yoktu. Alüminyum doğrama hizmeti ve panjur hizmeti veriyorduk. 1996 yılı itibari ile Türkiye’de pimapen ile başlayan plastik pencere sektörünün öncü firmalarındanız. Bu nedenle firmamız panjur konusunda kesinlikle uzman kişiler ile hizmet veriyor. Ayrıca üretim ve montajını kendimiz yaptığımız için en uygun panjur fiyatları ile hizmet veriyoruz.

30 January 2012
Okunma
bosluk

Egepen , Erpen , Fıratpen , Winsa fiyatına Pimapen

%100 ORJİNAL PİMAPEN ( Neden Uygun fiyat tıklayınız )
Evet yanlış duymadınız.Piyasanın en köklü firması olan Marmara Pimapen sizlere tüm markalardan daha kaliteli olan bir ürün olan Pimapen’i eş değer fiyata veriyor.

Egepen fiyatları , Erpen fiyatları , Winsa fiyatları , Fıratpen fiyatları ile aynı fiyata Pimapen

İnanmayan kişiler inanmayan firmalar olabilir.Öncelikle bir firmayı arayın.Ve kullandığı  xxx markanın Beyaz 7000 seri , ısıcamlı ( paşabahçe şişecam )  , pervazlı , mermerli veya mermersiz fiyat teklifi alın.Ve sonra bizleri arayın.Biz fiyat verelim karşılaştırın.İddaalıyız.

30 January 2012
Okunma
bosluk

Pimapen mi Cam balkon mu

Değerli müşterilerimiz ,
Bir çok kimse balkonlarını kapatmak istedikleri zaman acaba cam balkon mu yoksa pimapen mi yaptırsam diye düşünür.Pimapen cam balkon arasında kalan kişilere bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum.İlk olarak balkonu ne olarak kullanacağınıza karar verin.Bir oda gibi mi yoksa manzarası olduğu için keyif yapmak için mi kullanacaksınız.

pimapenciEğer balkonu oda gibi kullanmak isterseniz pimapen yaptırmak zorundasınız.Veya balkonu odaya katacak iseniz kesinlikle pimapen yaptırmalısınız.Neden mi ? Çünkü %100 yalıtım  ile ne ses , ne ısı , ne hava vede toz vs. kesinlikle içeriye girmez.İşte bu sebep ile pimapen mi cam balkon mu sorusuna cevap olarak pimapen diyebiliriz.

Firmamız piyasanın en uygun pimapen yapan firmasıdır.

Sizlere 1. sınıf işçilik ile hizmet veriyoruz.

Satış sonrası destek %100 mükemmeldir.

Dilerseniz başka firmalardan aldığınız fiyatlar ile bizim fiyatlarımızı karşılaştırın.

 

 

Şimdi diğer yönden bakalım ve sorumuza cevap alalım.

 

cam balkonEğer balkonu manzara seyretmek için kullanacak iseniz cam balkon ideal bir seçenek olacaktır.Çünkü özellikle deniz manzarası vs. var ise pvc pencereler sizin görüş açınızı bozar.Ancak cam balkon şeffaf olduğu için manzaranızı bozmadan şık ve mükemmel bir görünüm sağlar.Pimapen cam balkon yaptırmadan önce balkonunuzu ne amaç için kullanacağınıza karar verin.

Sizlere bu yazıda verdiğimiz bilgi yararlı oldu ise yorum kısmından görüşlerinizi belirtiniz.Pimapen fiyatları ve cam balkon fiyatları arasında ne kadar fark var ve hangisi ne kadar tutar bir sonraki yazımızda anlatacağız.Aynı ölçülerde bir ürün ile diğer ürünü karşılaştırarak sizlere fiyatları konusunda da bilgi vereceğiz.

Saygılarımızla…

 

 

14 January 2012
Okunma
bosluk

Pimapen kapı fiyatları

pimapenPimapen kapılar genel olarak balkon kapısı olarak kullanılır.Ancak wc kapısı olarak bir çok insan pimapen’i tercih ederler.Ses ve ısı yalıtımı konusunda tek çare olan pvc pencerelerin en kalitelisi tartışmasız markamız olduğu için bizler öneriyoruz.Şimdi pimapen kapı fiyatları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Wc kapıları genelde üst kısımdan 40 cm buzlu cam ve diğer alt kısmı ısı yalıtımlı kalın lambiri kullanılır.Bu şekilde içeride biri varsa ışık görünür.Balkon kapıları için üstten 1 metreye yakın cam ve geri kalan alt kısım lambiri veya buzlu cam tercih edilir.Ayrıca wc kapıları için özel olarak kullanılan ve içeriden çevrildiğinde dışarı kısmı – girilmez işareti şeklindedir.Balkon kapılarında ise kilitli ve kilitsiz olarak iki sistem kullanılır. Kilitsiz sistem normal pencere gibi sadece içeriden kol ile kitlenir.Kilitli kapı sisteminde anahtar var ve iki taraftanda kol ile açılıp kapanması sağlanır. Wc pimapen kapı fiyatları 300 ila 350 tl arasındadır.Pimapen balkon kapıları ise kilitsiz 275 tl ve kilitli sistem 350 tl’dir.

10 January 2012
Okunma
bosluk
 Son Yazılar FriendFeed

Recent Comments