pimapen fiyatları

Renkli pimapen


Firmamız tarafından hizmeti verilmekte olan renkli pimapen için farklı istekleri olanlar için çözümler mevcuttur. Bunlar;

  • Her iki tarafı renkli
  • Dışı renkli içi beyaz
  • İçi renkli Dışı beyaz

Bir çok bina pvc pencerelerin kullanılmadığı dönemde yapıldığı veya pvc pencerenin tam anlamı ile ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda yapıldığı için pencereler için ahşap seçimi yapılmıştır. Ve bir çok bina yönetimi  cephe görünümünün bozulmaması gerektiği için karar almış ve bu kararı bina sakinleri için zorunlu hale getirmiştir. Pvc pencere yaptırmaya karar veren bina sakinlerine tüm pencerelerin ahşap yani kahverengi görünüm olması sebebi ile beyaz pencere yaptıramayacaklarını söylemiştir. Buna çözüm olarak renkli pimapen modelleri çıkmıştır.

Dekorasyon açısından evlerine beyaz olarak pimapen yaptırmak isteyen kişiler ise bu konuda her zaman bina yönetimi ile ters düşmüşlerdir. Tabi bu duruma çözüm olarak’ta içi beyaz ve dış kısmı ahşap kaplamalı pimapen modelleri tercih edilmiştir. Tabi bu şekilde fiyatları beyaz ve komple renkliye göre biraz daha tuzlu olmaktadır. Sadece içi kısmı beyaz ve dış taraftan ahşap kaplama değil, tam tersi olarak bina yönetimi beyaz yaptırılmasını zorunlu kılmış ancak sizin ev dekorasyonunuz tamamen kahverengi veya maun ise içi renkli ve dışı beyaz pimapen yaptırabilirsiniz.

Renkli pimapen ile Benzer Yazılar:

28 February 2012 Saat : 6:53

Renkli pimapen Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Recent Comments